Labels

Archetype (6) bath (4) bb-cream (1) beauty routine (2) before and after (5) Bella Pierre (7) blog (3) blogsale (2) blushes (9) bronzer (2) brushes (30) Coastal Scents (8) Coastal Scents vs others (4) concealer (1) crapola (5) Dermoshop (6) DIY MMU (17) Dr. Hauschka (3) Dr. Scheller (5) E.L.F. (37) Ecotools (5) Elegant Minerals (2) entering giveaway (16) EOTD Black (1) EOTD blue (10) EOTD brown (40) EOTD Gold (4) EOTD gray (10) EOTD green (23) EOTD neutral (6) EOTD Pink (12) EOTD Purple (14) eotd rainbow (8) EOTD Red (2) Erth (1) Everyday Minerals (21) eyeliner (1) famous brand clones (1) finito (2) FOTD (14) foundation (33) fragrance (4) Frankenpolish (3) hair (10) HennesMauritz (1) hydrosol (1) I.R.Selling (1) illuminating and/or setting powder (1) Ilu Sõnum Beauty World Tallinn (3) inspiration (1) Jane Iredale (2) Joik (4) Lily Lolo (1) lips (8) LisaLise Pure Natural Skin Care (2) Lucy Minerals (3) Lumene (6) MAC (2) MAD Minerals (3) makeup remover (1) Manhattan (3) mascara (3) Max Factor (1) Meow (2) MicaBella (4) mineraalmeik (14) mineraalpuuder (1) MMU containers and jars (2) moisturizer (10) Ocean Mist Cosmetics (2) Ontic (1) pale skin (15) palette (6) Philosophy (1) pigment comparison (11) pressing eyeshadows (2) primer (5) PureLuxe (1) review (15) Reviews by others (8) ricinus oil (2) sale (18) Signature Minerals (2) silk naturals (2) Simply Naturals (15) Skin Mist (1) Smashbox (2) StarsMakeupHaven (2) storage (1) sunscreen (2) swatch (73) teeth (1) The Body Shop (3) The Conservatorie (28) The Make-Up Brush Company (3) tips'n tricks (3) TKB Trading (31) TKB vs Conservatorie (7) tools (1) Weleda (1)

Thursday, December 30

EOTD with Conservatorie's purples

Why does one of my eyes seem bigger then the other?

Primers used: Manhattan's eyeshadow base, TKB Trading's Champagne on the brow-bone and under the eyes, Manhattan's eye liner on upper lash line.
Decided to try purples: Conservatorie's Lavender in outer corners and Elegant Gold in inner corners - looked too garish. So covered the gold with a touch of Periwinkle (a mistake, definitely not my color - very shiny pale blue) and then covered the entire mess with Lavender, again. Used Sparkling Violet to create definition in the crease and then had the help of TKB's Fine White (in inner corners) and Hilite Orange (just above the crease, to blend darker purple). Result - not stunning, but definitely not as bad as the one I came up first with.
Typical winter light, pic made with the soapbox.

8 comments:

Barbie said...

Very pretty! And you have a wonderful eye color! :)

LiisK said...

Thank you :)

mylanqolia said...

I want your lashes! *envy* The emu is lovely.

LiisK said...

Thank you :)
It's all about the eyelash curlers, they make the eyes really big and bright - I often forget to use them. Frankly, on these pics I look more like an emu staring into a camera lens :D

Roosi said...

Hästi ilus. Üldse sul on hääästi ilusa kujuga silmad :) Mul on nö raske laug, raske midagi sama ilusat teha... Aga mul on küsimus selle Manhattani base kohta. Kas tal on sul ka selline terav ja ebameeldiv lõhn? Ma hiljuti ostsin ja minu oma haiseb... Kas ma sain halvaksläinud toote või olen liiga tundliku ninaga?

Ja mida sa alternatiivina soovitaksid lauvärvi primeriks?

LiisK said...

Tere Roosi,

Aitäh komplimendi eest. Värvimata on mu silmad umbes nagu kalasilmsel kaheraudsel. Ripsmetušš annab ikka väga palju juurde.
Ma arvan, et Su Manhattaniga on miskit viltu - minu oma on täitsa lõhnatu. Kas see on äsja ostetud, kumb haiseb, kas plasttops või toode ise? Ma arvan, et kui toode haiseb, tuleks ümber vahetada. Mul endalgi on üks eriliselt haisev e.l.f'i primer, mida ma eriti kasutada ei taha, see on ikka tõesti vastik. Ma ei oska meie poodidest miskit asenduseks pakkuda, sest siiani olen Manhattaniga hakkama saanud.

Jangsaral, kes teeb üliuhkeid silmameike, on ka raske laug. Mine vaata ta blogi ;), saad innustust

Roosi said...

Hei.

Kindlalt see primer ise haiseb, sest seda haisu on ka peale lau peale kandmist tunda veel pikalt. Eks ilmselt sai kehv ost tehtud ja on halvaks läinud.

Suuuuuuur aitäh Jangsarat soovitamast, ma olen täiesti arvuti ette naelutatud tema blogi pärast, ta teeb tõesti ilusaid silmameike!

LiisK said...

Nuusutasin enda oma ka üle - haiseb tõesti. Panin purgi nina alla ja tõesti rõve keemiahais. Kui olen laugudele kandud, siis ei ole enam tunda. Huvitav, mis see eriliselt haisev solk seal sees õige on... e.l.f'i oma on vängem, seda tunnen siis ka, kui tuubi lahti keeran.
Varsti saabub Monistat anti-chafing gel, siis proovin selle ka ära - loodetavasti too ei haise.
Seda soovitas silma-primerina Glitter is My Crack'i Blix http://themoonmaiden-blix.blogspot.com/search/label/Monistat%20Chafing%20Relief%20Powder-Gel%20Review